Meet our company

گروه صنعتی پارسوآ

درباره ما


از بیش از یک دهه ی گذشته؛ فعالیت خود را در بخش های مختلفی همچون ارائه خدمات فنی مهندسی، تامین مواد اولیه ریخته گری و مواد اولیه معدنی با بهره گیری از نیروهای با تجربه و متخصص آغاز نموده است. بیش از یک دهه تجربه و سابقه فعالیت در صنعت ؛ این گروه را به نقطه اتکایی محکم برای مشتریان در راستای تامین مواد اولیه و تجهیزات تبدیل نموده است. این گروه همواره سعی دارد با شعار “قدرت یک انتخاب خوب” مشتریان خود را در بالاترین سطح کیفی و کمی حفظ نماید . از برنامه های پیش روی این مجموعه راه اندازی واحد تولید قطعات سرامیکی و ملات خشک جهت گسترده کردن سطح فعالیتی خود می باشد. مشتریان همواره به عنوان اصل مهمی در برنامه ریزی های این مجموعه نقش آفرینی کرده اند. همین مهم سبب شده تا این مجموعه تمام توان خود را در جهت رضایت حداکثری مشتریان به کار گیرد. از این رو امیدواریم در سالهای پیش رو بتوانیم همواره در کنار مشتریان خوبمان؛ موفقیت های روز افزونی را کسب نماییم.

LOREM IPSUM

Nullam lacinia dictum nec


Aliquam ac dui vel dui vulputate consectetur. Mauris accumsan, massa non consectetur condimentum, diam arcu tristique nibh nec.

In non lacinia risus, ac tempor ipsum. Phasellus venenatis leo eu semper varius. Maecenas sit amet molestie leo. Morbi vitae urna mauris. Nulla nec tortor vitae eros iaculis hendrerit aliquet non urna. Nulla sit amet vestibulum magna.

Suspendisse potenti. In non lacinia risus, ac tempor ipsum. Phasellus venenatis leo eu semper varius.

Do you have a question?
Feel free to contact

+61 (0) 383 766 284


SEND US A MESSAGE
BUY NOW