گروه پارسوآ

گروه پارسوآ

نزدیک به یک دهه از تاسیس گروه صنعتی پارسوآ می گذرد. سابقه درخشان در تامین مواد اولیه معدنی، شیمیایی، فروآلیاژها و افزودنی های مذاب و کمک ذوب، مجموعه را در بازار مواد اولیه کشور دارای جایگاه ویژه ای ساخته است. تامین تجهیزات ریخته گری و متالوژی نیز در حیطه کاری و سوابق مجموعه می باشد. شرکت توانایی انجام پروژه های EPCC در خارج از کشور را داراست و از سرمایه های علمی خود برای انجام این مهم استفاده می کند. شرکت از اواخر سال 1398 طرح توسعه ای به سمت تشکیل گروه صنعتی پارسوآ داشت که اقدام به تاسیس شرکت و راه اندازی خط تولید کارخانه ای مواد اولیه شیمیایی دارای فن آوری ساخت پیشرفته نمود. این زیرمجموعه با نام پارسوآ فرآور ایرانیان فعالیت می کند. یک شرکت سرمایه گذاری نیز در زیرمجموعه گروه صنعتی پارسوآ در افق چشم انداز قرار دارد که به سرمایه گذاری در بازار مواد اولیه و حوزه های مرتبط با توجه به فعالیت بازرگانی و تولیدی سایر شرکت های زیرمجموعه توضیح داده شده می پردازد. مدیریت مجموعه گروه صنعتی پارسوآ اعتقاد دارد در کنار فعالیت تجاری و کسب درآمد می بایست به امور خیریه حوزه آموزش و سلامت بخصوص برای کودکان نیازمند پرداخت، لذا از زیرمجموعه ای به نام بنیاد روشن در این راستا بهره خواهد برد. گروه صنعتی پارسوآ در بازار مواد اولیه و تجهیزات مرتبط کشور همانطور که صحبت شد به فعالیت های مختلف تامین، بازرگانی، تولید، فعالیت علمی، اجرایی، سرمایه گذاری و هم چنین فعالیت های خیریه خواهد پرداخت.

 

پارسوآ صنعت خاورمیانه

اولین شرکت زیرمجموعه گروه صنعتی پارسوآ، شرکت پارسوآ صنعت خاورمیانه می باشد که نزدیک به دو دهه از تاسیس آن می گذرد. زمینه اولیه فعالیت شرکت تامین مواد اولیه معدنی، شیمیایی و فروآلیاژها و مواد افزودنی مذاب و کمک ذوب بود.

بیشتر

پارسوآ فرآور ایرانیان

شرکت صنعتی و معدنی پارسوآ فرآور ایرانیان یک مجموعه تولیدکننده مواد اولیه شیمیایی با فن آوری ساخت پیشرفته می باشد. مجموعه کارخانه بسیار نزدیک به تهران، تامین کننده بخشی از نیاز مواد اولیه شیمیایی های تک در کشور خواهد بود. .


بیشتر

شرکت سرمایه گذاری

شرکت سرمایه گذاری پارسوآ تامین نیز در زیرمجموعه گروه صنعتی پارسوآ به فعالیت خواهد پرداخت. سرمایه گذاری در بازار مواد اولیه، متالوژی، ریخته گری، تجهیزات مربوطه و پروژه های مهندسی، تدارکات و ساخت و حوزه های مرتبط...

بیشتر

بنیاد روشن

مجموعه ای با هدف انجام امور خیریه و عام المنفعه که سایر شرکت های مجموعه گروه صنعتی پارسوآ را کامل می کند. انجام کارهای نیک نیز همچون فعالیت تجاری و کسب درآمد می بایست به صورت تخصصی و با جدیت پیگیری گردد.

بیشتر
EnglishUnknown